Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ЗАРАДИ ДОБРА, ЛЮБОВІ ТА МИРУ

13.04.2015

Голова Валківської районної ради Ю.Д.Яцина привітав із світлим святом Великодня всіх, хто прийшов сьогодні до районного народного дому «Іскра» - учасників благодійного святкового Великоднього концерту «Заради добра, любові та миру» та всіх небайдужих до життя територіальної громади валківчан. Юрій Дмитрович також передав святкові вітання від народного депутата України Олександра Біловола та зачитав вітальну адресу, що надійшла від керівництва Сколівського району, з яким валківчан пов’язують давні дружні стосунки та співробітництво...


За традицією, щороку в святкові Великодні дні або в дні Храмових свят мешканці нашого району збираються в одній з місцевих громад заради підтримки будівництва чи реконструкції сільських православних Храмів Валківщини. Такі загальнорайонні благодійні акції вже відбулися у Ков’ягівській селищній та Сидоренківській, Огульцівській, Новомерчицькій сільських громадах. Цього року небайдужі мешканці та гості міста, аматорські хорові та танцювальні колективи, солісти РНД «Іскра» та сільських Будинків культури, заради Добра і Любові долучилися до доброї справи та підтримали валківську громаду в її прагненні зібрати кошти для проведення реконструкції розпису у Свято-Преображенському Храмі міста Валки.

Учасників та глядачів сьогоднішнього благодійного концерту також вітали Валківський міський голова В.В.Скрипніченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.П.Оноша та благочинний Валківського православного округу, настоятель Свято-Преображенського Храму міста Валки, протоієрей отець Іоанн.