Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  У РДА відбулося засідання круглого столу з питань обговорення нової тарифної політики та удосконалення діяльності КП «Вода»

14.04.2015

У роботі круглого столу у райдержадміністрації під головуванням голови РДА Войтенка В.І. взяли участь голова районної ради Ю.Д.Яцина, міський, селищні, сільські голови, керівник та фахівці КП «Вода». На початку засідання керівництвом комунального підприємства висвітлено напружений стан фінансово-господарської діяльності підприємства, стан заборгованості та існуючі проблеми...


Головою районної ради Яциною Ю.Д. озвучено причини щодо нової тарифної політики КП «Вода» на вимогу Антимонопольного комітету України та робочої групи з аналізу і обґрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги Департаменту житлово-комунального господарства Харківської облдержадміністрації та заходи, що вживалися протягом останніх років для стабілізації ситуації та удосконалення роботи підприємства із залученням всіх можливих резервів.

Однак, інфляційні процеси, різке зростання цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, запчастини та обладнання змушують приводити тарифи до економічно обґрунтованого рівня.

До обговорення питання долучилась громадськість, продемонструвавши своє бажання працювати в робочій групі щодо удосконалення діяльності підприємства. Деякі пропозиції вже враховані КП «Вода», інші знаходяться в стадії дослідження і ляжуть в основу нової Програми модернізації систем водопостачання та водовідведення та інвестиційної програми підприємства.