Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Візит заступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка до району

09.09.2015

Голова районної ради Юрій Яцина взяв участь в робочій зустрічі заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгенія Шахненка з керівництвом району, керівниками органів місцевого самоврядування, представниками громадськості.Однією і найбільшою з них наразі є стан доріг, які потребують капітального ремонту, а деякі вже навіть не можуть вважатись придатними для пересування автотранспорту. І причиною цьому є не тільки їх вік, а ще й пересування по них важкого вантажного автотранспорту, що остаточно руйнує тверде покриття.
- Сьогодні ми вже почали ямковий ремонт доріг у районі за рахунок коштів, які вдалося виділити з обласного бюджету. Всього на ремонт доріг Валківщини, що знаходяться у комунальній власності громад виділено 300 тисяч гривень. Деяку частину проблем ми вирішимо, але я закликаю місцевих голів об’єднатися навколо цих завдань та долучити до їх вирішення підприємства, установи й організації, що знаходяться на території ради. Хочу сказати, що реформування органів влади і децентралізація допоможуть вирішити всі фінансові проблеми громад, в тому числі і ремонт доріг, - сказав Євгеній Шахненко.

Багато нарікань звучало на роботу газового господарства - від сумнівної законності заміни газових лічильників і виставлення окремих рахунків за послуги до відключення окремих домоволодінь від газопостачання. Обласний керівник пообіцяв особисто розібратись з цими питаннями та на наступній зустрічі повідомити про результати.

Під час обговорення високих тарифів на комунальні послуги Євгеній Дем’янович наголошував на спрощенні державою процедури нарахування субсидій та закликав усіх громадян звертатись за їх отриманням:
- Держава виділила Харківській області 1 мільярд гривень для відшкодування на субсидії і цих коштів буде достатньо для всіх, хто потребує допомоги держави. Станом на сьогодні субсидію призначено 99% громадян, що звернулись до Департаменту соціального захисту.

Обговорювали також стан готовності установ, підприємств, закладів району до осінньо-зимового періоду. Важливою темою стало використання енергозберігаючих технологій, необхідність встановлення енергозберігаючих опалювальних приладів, лічильників обліку та утеплення будівель.