Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Юрій Яцина передав футбольній команді Шарівської школи подарунок від випускника школи

07.10.2015

Перебуваючи з робочим візитом у Шарівській громаді, голова районної ради Юрій Яцина завітав до місцевої школи з тим, щоб вручити шкільній футбольній команді подарунок від випускника Шарівської школи Юрія Суярка. Не забуваючи рідну школу, як колишній учень, а нині успішний приватний підприємець, Юрій Михайлович вирішив підтримати нинішніх учнів закладу – юних фанатів футболу, забезпечивши хлопців новенькими футбольними формами з написом «ШАРІВКА».

Зважаючи на те, що наприкінці вересня у Валківському районі стартував один з найвідоміших, найбільш масштабних дитячих футбольних чемпіонатів в Україні - «Турнір 1000 команд», подарунок, переданий юним футболістам, виявився доречним…


Новеньким формам раділи не тільки гравці шкільної команди та їх тренер. Щиро дякувала за таку вчасну підтримку випускнику школи та Юрію Дмитровичу директор школи Алла Кравченко. Алла Іванівна, користуючись нагодою, також подякувала за вагому допомогу Шарівській сільській раді та її керівнику Людмилі Колодяжній. Адже завдяки фінансової підтримки сільради у місцевої школи нещодавно з’явилося нове сучасне кухонне обладнання – морозильна камера та потужна електром’ясорубка.

Передаючи подарунок, Юрій Дмитрович побажав юним шарівським футболістам-початківцям успішних виступів на змаганнях за першість в чемпіонаті України «Турнір 1000 команд», нових перемог та великих спортивних досягнень.

Історична довідка: «Турнір 1000 команд» був заснований у 2001 році. Це був перший масштабний проект, спрямований на відродження масового дитячо-юнацького спорту в Харківській області. Відповідно до планів організаторів Турнір, що стартував у вересні 2015 завершиться у січні 2016 року.