Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З трибуни Мінрегіонбуду голова районної ради Юрій Яцина говорив про недостатність фінансового ресурсу в регіонах на утримання бюджетних установ

16.10.2015

Перебуваючи з робочою поїздкою у м. Києві, голова Валківської районної ради Юрій Яцина взяв участь у черговому засіданні Правління Української Асоціації районних та обласних рад з розгляду питань щодо першочергових завдань діяльності органів місцевого самоврядування, яке відбулося 9 жовтня 2015 року у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Виступаючи на засіданні Правління Асоціації Юрій Дмитрович наголошував на необхідності негайного вирішення проблеми диспропорції фінансової децентралізації, дефіциту дотаційних районних бюджетів...


Голова районної ради звернув увагу присутніх на підтримку районними радами звернення Української Асоціації районних та обласних рад до вищих органів влади про необхідність направлення додаткових коштів з держбюджету на індексацію зарплати та її підвищення, на енергоносії в зв’язку із недостатністю фінансового ресурсу в регіонах на утримання бюджетних установ соціально-культурної сфери, зокрема, які фінансуються за рахунок коштів освітньої та медичної субвенції з державного бюджету.

Адже, у зв’язку із постійним зростанням індексу споживчих цін, що призвело до збільшення видатків на проведення індексації заробітної плати працівникам бюджетних установ, та з підвищенням тарифів на енергоносії не забезпечується потреба в коштах на першочергові статті витрат – заробітну плату з нарахуваннями й оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Виступаючи з трибуни Мінрегіонбуду, Юрій Дмитрович наголошував на обов’язковості реєстрації суб’єктів господарювання на відповідних територіях, щоб податки від їх діяльності йшли до місцевих бюджетів, на розвиток територіальних громад, на території яких діють ці суб’єктів господарювання і заробляють прибутки.