Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Традиційний зліт допризовної молоді «Під покровом Божої Матері» відбувся напередодні свят у Валках

13.10.2015

В рамках святкових заходів до Дня українського козацтва та Дня захисника України у Валках пройшов традиційний районний зліт допризовної молоді «Під покровом Божої Матері». Учасників спартакіади привітали керівники району - голова районної ради Юрій Яцина разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком, побажавши хлопцям миру, успіхів у навчанні та у спорті, особистих перемог, в тому числі й у сьогоднішніх змаганнях, а в майбутньому - стати гідними захисниками своєї країни, продовжуючи славні традиції українського козацтва…


У районній спартакіаді взяли участь 12 команд у складі юнаків 10-11 класів навчальних закладів району: ліцею імені О.С Масельського, Старомерчицької, Валківської, Баранівської, Високопільської, Мельниківської, Олександрівської, Сидоренківської, Сніжківської, Шарівської загальноосвітніх навчальних закладів та Ков’язького і Серпневого навчально-виховних комплексів.

Хлопці змагались у 5-ти видах змагань. У бігу на 100 м переможцем стала команда ліцею ім. Масельського, у змаганнях з метання імітованих гранат - команда Старого Мерчика, найкращі результати у підтягуванні у висі показала команда Високопілля, найкраще стріляли юнаки із Шарівки, у човниковому бігу найкращі результати продемонструвала команда Серпневого НВК.