Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вирішення питань місцевого значення на особливому контролі депутата

17.10.2015

Під час проведення виїзного особистого прийому в селі Огульці депутатом Валківської районної ради Яциною Ю.Д., обраним від місцевої громади, до депутата звернулись мешканці села, які користуються транспортними послугами «Укрзалізниці». Проблема, яка турбує односельців пов’язана із масштабною реконструкцією залізниці в цій частині, оскільки пасажирські перони і залізнична станція «Пирогове» стали рознесені на значну відстань. Це викликає ряд труднощів і незручностей, які особливо ускладнюються у негоду і важкі погодні умови. Тому мешканці села і звернулись до свого районного депутата з проханням вирішити питання встановлення навісів на перонах, під якими можна сховатися як від дощу, так і від снігу…


Юрій Дмитрович, як депутат районної ради, направив до державного підприємства «Південна залізниця» Державної адміністрації залізничного транспорту України відповідне депутатське звернення та побував на особистому прийомі у начальника підприємства Уманця М.Г.

І Микола Григорович, і Юрій Дмитрович під час зустрічі засвідчили, що комфорт і якість обслуговування пасажирів, які користуються послугами залізниці, є пріоритетними спільними напрямками роботи як «Південної залізниці», так і органів місцевого самоврядування.

Внаслідок встановлених домовленостей питання мешканців села Огульці вирішено позитивно. По обидві сторони перонів оперативно встановлено два сучасних навіси полегшеного типу. Також виконано і поточний ремонт перонів та обладнано скоси для руху інвалідів та візків на платформи. Вирішення питання є особливо актуальним і своєчасним в осінньо-зимовий період.

Висловлюємо щирі слова подяки начальнику ДП «Південна залізниця» Уманцю Миколі Григоровичу та трудовому колективу за оперативне вирішення проблем мешканців Огульцівської територіальної громади. А вказаний приклад свідчить про те, що депутати у реалізації своїх повноважень повинні активніше використовувати у своїй діяльності такі форми роботи як депутатське звернення та невідкладний прийом депутата будь-яким керівником для вирішення питань місцевого значення, які вкрай турбують мешканців Валківщини!