Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  У Валківському районному народному домі «Іскра» вітали працівників культури та аматорів народної творчості

06.11.2015

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народної творчості відбулись сьогодні у Валківському районі. Працівників закладів культури району та всіх валківчан, чиє життя нерозривно пов’язане із творчістю, народним мистецтвом, зі сцени районного народного дому «Іскра» вітали керівники району та міста. Голова Валківської районної ради Юрій Яцина висловив щиру вдячність всім працівникам закладів культури району - будинків культури та клубних установ, бібліотек, дитячої школи мистецтв, районного краєзнавчого музею, учасникам численних аматорських колективів Валківщини - за сумлінну працю, яскраве мистецтво, вагомі творчі та духовні здобутки, виховання молоді на кращих зразках творчості українського народу.


Щирі вітання та теплі побажання передав Юрій Дмитрович від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, від народного депутата України Олександра Біловола та від всього місцевого самоврядування Валківщини. Голова районної ради побажав учасникам загальнорайонного свята міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих досягнень, здійснення надій і мрій і щоб ніколи не згасали іскри творчості в душі, заряджаючи позитивом всіх навколо себе.

Кращі представники професії та аматорські колективи були відзначені спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації. В рамках урочистостей відбулося нагородження переможців районного фестивалю народної творчості «Чаросвіт».