Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову ХLVІ сесію районної ради VІ скликання

11.11.2015

У зв’язку із необхідністю забезпечення стабільної роботи закладів бюджетної сфери, їх своєчасної підготовки до опалювального сезону та до роботи в осінньо-зимовий період; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення виплати заробітної плати працівникам та оплати енергоносіїв; внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян розпорядженням голови районної ради Яцини Ю.Д. скликано позачергову ХLVІ сесію районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 12 листопада 2015 року (четвер) о 10.00 годині. Цього ж дня планується провести засідання постійних комісій районної ради. Початок роботи комісій о 9.00 годині. Реєстрація депутатів розпочнеться о 8.00 годині.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну конструктивну участь в роботі профільних комісій та пленарному засіданні позачергової сесії районної ради…


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання ХLVІ сесії районної ради VІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та Плану роботи районної ради, враховуючи рішення Харківської обласної ради від 29 жовтня 2015 року № 1342-VІ «Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 січня 2015 року № 1145-VI «Про обласний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами)», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; у зв’язку із необхідністю забезпечення стабільної роботи закладів бюджетної сфери, їх своєчасної підготовки до опалювального сезону та до роботи в осінньо-зимовий період; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення виплати заробітної плати працівникам та оплати енергоносіїв; внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян:
1. Скликати позачергову ХLVІ сесію Валківської районної ради VІ скликання.
2. Пленарне засідання позачергової ХLVІ сесії Валківської районної ради VІ скликання провести 12 листопада 2015 року (четвер) о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул К. Лібкнехта, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 800 годині.
4. Винести на розгляд ХLVІ сесії районної ради наступні питання:
4.1 Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
4.2 Про затвердження розпорядження голови районної ради
4.3 Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року № 828-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.4 Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
4.5 Про внесення змін і доповнень до районних Програм
4.6 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
4.7 Про депутатські запити
4.8 Різне
5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради Ю. Яцина