Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутати Валківської районної ради не змогли обрати голову районної ради

27.11.2015

Відбулося І засідання І сесії Валківської районної ради. Відповідно до порядку денного сесії депутатський корпус мав обрати голову районної ради. Політичними силами було запропоновано дві кандидатури на посаду голови ради: Юрія Яцину, голову ради минулого скликання, від політичної партії «Відродження» та Віталія Оношу, першого заступника голови райдержадміністрації, від політичної партії БПП «Солідарність».

Після тривалого обговорення кандидатур, не зважаючи на те, що на пленарному засіданні сесії зареєструвалося 33 із 34 депутатів, новообраним депутатам ні в першому, ні в другому турі таємного голосування так і не вдалося обрати голову Валківської районної ради.

Депутати від ВО «Батьківщина» участі в голосуванні взагалі не брали, оголосивши ще на початку голосування заяву фракції про відмову від участі в обранні голови районної ради…


З огляду на те, що голова ради не обраний, відповідно до діючого законодавства, тимчасовою президією оголошено перерву у пленарному засіданні установчої сесії районної ради.