Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  До уваги депутатів районної ради VІ (минулого) скликання!

29.12.2015

Шановні депутати районної ради минулого, VІ скликання. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до абзацу 2 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», яка є чинною на даний час, суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями…


Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.

Відповідно до ч.2 ст. 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

Таким чином, депутатам Валківської районної ради VІ скликання, депутатські повноваження яких не продовжилися у VІІ скликанні, повинні подати за своїм основним місцем роботи або до районної ради (приватні підприємці, пенсіонери, тимчасово не працюючі) декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період з 01.01.2015 року на день припинення своїх повноважень – 27.11.2015 року, тобто на день проведення першої сесії Валківської районної ради сьомого скликання, а у 2016 році – повністю за 2015 рік.