Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Традиційний районний фольклорний фестиваль ЩЕДРИК

13.01.2016

13 січня 2016 року в приміщенні районного народного Дому «Іскра» відбувся традиційний районний фольклорний фестиваль «Щедрик», у якому взяли участь учні із трьох загальноосвітніх навчальних закладів.

Голова районної ради Оноша В.П. щиро привітав учасників дійства та побажав усіх щедрот і гараздів у Новому році. Активну участь у роботі журі взяла голова постійної комісії районної ради з гуманітарних питань Сургай Н.В....


На жаль, через складні погодні умови не змогли прийняти участь у заході ще декілька команд. Але, не зважаючи на це, свято було яскравим та додало святкового настрою присутнім. Команди представляли на суд журі та запрошених представників громадськості міста кращі зразки народного фольклору та сучасні обробки колядок і щедрівок.
Цікавими були всі виступи. А кращими казковими образами визнали «Козу» Ков’язького НВК , “лікаря” Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст., “щедрувальників” Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. А в командному змаганні місця поділилися так: ІІІ – Ков’язький НВК, ІІ – Високопільська ЗОШ І-ІІІ с , І – Валківська ЗОШ І-ІІІ ст .

Кожна команда отримала солодкі подарунки, що були придбані за сприяння голови райдержадміністрації, а переможці були відзначені дипломами та іграшками.
http://valky-rda.kh.gov.ua/news/207/34223