Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розпорядженням голови районної ради скликано чергову ІІІ сесію районної ради VІІ скликання

30.01.2016

З метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району розпорядженням голови районної ради Оноші В.П. скликано чергову ІІІ сесію Валківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої відбудеться 5 лютого 2016 року (п’ятниця) о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну конструктивну участь в роботі профільних комісій та пленарному засіданні чергової сесії районної ради…


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання ІІІ сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району:
1. Скликати ІІІ сесію Валківської районної ради VІІ скликання з 15 січня 2016 року.
2. Пленарне засідання ІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 5 лютого 2016 року (п’ятниця) о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 900 годині. 4. Винести на розгляд ІІІ сесії районної ради наступні питання:
4.1 Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2016 рік.
4.2 Про План роботи районної ради на 2016 рік
4.3 Про внесення змін до районних цільових Програм
4.4 Про підсумки виконання районних Програм
4.5 Про затвердження районних цільових Програм
4.6 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік
4.7 Про фінансування з районного бюджету КОМУНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА» ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в 2016 році
4.8 Про розподіл вільного залишку районного бюджету
4.9 Про внесення змін в кошториси бюджетних установ.
4.10 Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 33-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього.
4.11 Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району.
4.12 Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
4.13 Про функціонування офіційного веб-сайту Валківської районної ради
4.14 Про звернення до Верховної Ради України щодо децентралізації
4.15 Різне.
5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша