Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розглянуто та затверджено три рішення фінансового блоку питань

19.04.2016

Під час розгляду фінансового блоку питань депутатами розподілені вільні залишки районного бюджету загальною сумою 201 тис.грн., внесені зміни до кошторисів бюджетних установ, відкориговано районний бюджет.

Для співфінансування переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з районного бюджету виділили кошти в сумі 133 тис. 200 грн. на капітальний ремонт покриття спортивного майданчика Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» та придбання експозиційного комплексу для Валківського краєзнавчого музею…


Майже 50 тис. грн. направляються на виконання цільової комплексної Програми удосконалення і модернізації систем водопостачання та водовідведення у населених пунктах Валківського району для погашення заборгованості з заробітної плати КП «Вода».

За рахунок надходжень до районного бюджету цільової субвенції від Кобзарівської, Перекіпської, Черемушнянської та Новомерчицької сільських рад Центру первинної медико-санітарної допомоги направлені кошти для придбання туберкуліну на виконання районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб та протидії захворюванню на туберкульоз.

На виконання рішення Харківської обласної ради понад 160 тис. грн. направлено на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.

За рахунок коштів обласного бюджету на 1 млн. 100 тис. грн. збільшено доходну частину спеціального фонду районного бюджету для придбання сміттєвозу для м. Валки.