Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Команда ветеранів Валківського району посіла ІІІ місце у 9-му Регіональному шаховому турнірі «Слобожанщина»

21.04.2016

Голова районної ради Віталій Оноша разом із директором районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олегом Шаповалом та головою районної організації ветеранів Валентиною Клочко привітали команду валківських ветеранів - призерів Регіонального шахового турніру «Слобожанщина», організованого Харківською обласною організацією ветеранів України.

Цього року шаховий турнір, що проходить вже дев’ять років поспіль, був присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі і закінченню Другої світвової війни та 25-річчю незалежності України…


Валківська команда ветеранів-шахістів змагалася з ветеранськими командами міст і районів Харківської області та здобула ІІІ місце в змаганнях.

Нагородження команди ветеранів Валківського району Дипломом за ІІІ місце та привітання учавсників команди відбулося у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Інформаційна довідка.

Цього року в обласному турнірі взяли участь 10 команд ветеранів: з Дворічанського, Ізюмського, Чугуївського, Валківського, Зміївського, Коломацького, Богодухівського районів, міст Чугуїв, Люботин, а також з Жовтневого району міста Харків.

На першому етапі турнір проводився у всіх районах і містах області. Переможці місцевих змагань приїхали на фінал до Харкова. Більшість з 30 шахістів-фіналістів - це діти війни та ветерани праці, оскільки ветерани війни вже у поважному віці, їм важко приїхати до Харкова. Проте, - за словами заступника голови Харківської обласної організації ветеранів Володимира Гриневича,- у турнірі взяв участь один учасник Другої світової з Дворічанського району, якому 88 років.