Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ОБЛАСНА СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

22.04.2016

Сьогодні об 11.00 годині по обласній системі міжвідомчого зв’язку (в залі засідань РДА) під головуванням заступника голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Людмили Немикіної відбулась обласна селекторна нарада Харківської обласної ради з питання: «Про порядок впровадження у 2016 році міні-проектів –переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Участь у роботі селектора взяли голова районної ради Оноша В.П., заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., міський, сільські голови, керівники фінуправління РДА, казначейства, керівники міні-проектів розвитку громад...

Керівництвом району поставлено невідкладні завдання і терміни для успішної реалізації у районі всіх 17 міні-проектів, які отримали перемогу в обласному конкурсі у 2016 році...


Голова районної ради Оноша В.П. подякував всім присутнім за активну роботу щодо забезпечення перемоги 17 міні-проектів району в обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ.

Конурсним комітетом обласної ради внесено відповідні зміни до затвердженого Плану проведення конкурсу в 2016 році.

Необхідність у внесенні змін до раніше затвердженого Плану виникла через те, що він передбачав передачу субвенцій із обласного бюджету відповідним районним та міським бюджетам до 29 квітня. А оскільки на минулій сесії обласної ради, яка відбулася 14 квітня, субвенції передані не були, то слід внести відповідні зміни до Плану, діючого на момент проведення заходу. Аби відсунення строків було документально підтверджене.

На минулих засіданнях Конкурсного комітету було вирішено передавати субвенцію із обласного бюджету до районних тільки після того, як заявниками (ініціативною групою, місцевими радами та, за наявності, приватними партнерами) буде в повному обсязі профінансовано свою частину. Адже, враховуючи досвід попередніх років проведення конкурсу, не рідкими були випадки, коли місцеві бюджети ставали неспроможними профінансувати свої 45% міні-проекту; у деяких районах, отримавши обласну субвенцію, міні-проект реалізовувався частково, виключно на кошти обласного бюджету.

Тож на реалізацію міні-проекту - переможця, який не профінансовано заявниками, із обласного бюджету субвенція передана не буде.
А гроші, передбачені на його фінансування, будуть направлені на міні-проект із резервного списку.

Слід зазначити, що виділення субвенції відбуватиметься виключно після того, як заявниками буде надана підтверджуюча документація про збір всієї зазначеної у заявці суми.

Голова районної ради Оноша В.П. разом із заступником Яциною Ю.Д. згідно оновленого Плану вказали присутнім на чітке дотримання всіх термінів подання і оформлення документації місцевими радами та ініціативними групами, - в інакшому випадку, перемогу буде віддіно іншим конкурсантам:

до 12.05.2016 районні та місцеві ради, переможці конкурсу, партнери мають укласти між собою угоди;

до 18.05.2016 відповідними рішеннями місцевих рад повинні бути виділені в місцевих бюджетах на поточний рік кошти та визначені їх головні розпорядники;

до 24.05.2016 до районної ради а далі до Конкурсного комітету необхідно надати відповідний пакет документів щодо підтвердження виконання Конкурсантом, підприємством та місцевою радою їх співучасті у реалізації міні-проекту.

До 01.07.2016 будуть внесені зміни до обласного бюджету в частині передачі субвенцій відповідним районним та міським бюджетам.

У травні-листопаді 2016 року триватиме реалізація міні-проектів; щомісяця, з липня по грудень 2016 року відбуватиметься моніторинг реалізації міні-проектів та підготовка звітності;
упродовж місяця з дати завершення реалізації міні-проектів переможцями конкурсу, районними та міськими радами до Конкурсного комітету мають бути надані підсумкові звіти про виконання міні-проектів.

Валківська районна рада закликає всіх керівників органів місцевого самоврядування району, керівників міні-проектів, ініціативні групи, депутатів місцевих,районних рад активно включитися в роботу та на першому відповідальному етапі спільно не допустити порушень вказаних термінів і вимог Положення.