Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Привітання голови районної ради Віталія Оноші випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Валківщини

27.06.2019

Шановні випускники, вчителі, батьки, від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради прийміть щирі вітання з Випуском - 2019 !
Шановні випускники! Сьогодні для вас закінчується шкільна пора. Спогади про роки шкільного навчання ви пронесете в своєму серці крізь все життя. Саме тут ви зростали, виховувалися на кращих традиціях народу України, тут ви навчились любити і поважати свій народ, свою країну. Відтепер вам належить зануритися в абсолютно нове, самостійне, життя.
Нехай успіхом закінчуються всі ваші починання! А майбутнє завжди оправдовує ваші очікування і буде щедрим на щиру любов і вірну дружбу! Від душі бажаю вам стати студентами тих навчальних закладів, які ви обрали…


Життя не завжди буде приносити вам лише приємні сюрпризи. Але всі перешкоди на вашому життєвому шляху проходьте з гідністю.

Ви – наше майбутнє, наша опора та надія. Сподіваюся, ви завжди будете гордістю Валківщини і докладатимете усіх зусиль, аби наша країна була міцною, незалежною та процвітаючою. Бажаю, щоб ваша доля складалася так, як ви запланували.

Щастя вам, добробуту і злагоди! Хай ваші родини будуть завжди задоволені вашими професійними досягненнями. Щасливої долі та втілення мрій!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша