Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пленарне засідання VІ чергової сесії районної ради VII скликання

10.06.2016

Сьогодні, 10 червня 2016 року о 10.00 годині відбулося пленарне засідання чергової VІ сесії районної ради, в роботі якої взяли участь 23 депутати.
Також активну участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Войтенко В.І., його заступники, начальники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, міський, селищні, сільські голови, директори шкіл, керівники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ.
Депутатами розглянуто і затверджено переважну більшість питань порядку денного.

У роботі сесії оголошено перерву, VI сесію не закрито, - а питання щодо створення освітнього округу (опорного закладу і філій) у районі та затвердження тарифів на послуги КП ВОДА з водопостачання і водовідведення направлено на доопрацювання у профільні постійні комісії та для проведення відділом освіти РДА разом із депутатами широкою інформаційно-роз’яснювальної консультативної роботи з населенням громад та учаcниками навчально-виховного процесу у цих закладах (батьками, педагогами, учнями)...


За ініціативи голови районної ради Оноші В.П. та його заступника Яцини Ю.Д. затверджено розроблену ними Програму розвитку місцевого самоврядування у Валківському районі на 2016-2020 роки.

Затверджено комплексну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2016 – 2017 роки, яку представив начальник управління праці та соціального захисту РДА Горошко І.В., внесені зміни та доповнення до деяких районних Програм.

До того ж, депутати розглянули та затвердили ряд питань фінансового блоку, підтримавши пропозиції райдержадміністрації щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесення змін в кошториси бюджетних установ та коригування районного бюджету. Вирішені ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Як йшлося вище, наведені нижче питання були виключені з порядку денного пленарного засідання та направлені на доопрацювання для додаткового розгляду на продовженому пленарногму засіданні наступного тижня:
11. Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів району
Доповідає: Новосел В.В. – начальник відділу освіти Валківської РДА 12. Про зміну типу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області
13. Про утворення освітнього округу у Валківському районі, визначення його опорного закладу та філій
Доповідає: Новосел В.В. – начальник відділу освіти Валківської РДА

14. Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «ВОДА» Валківської районної ради

Розглянувши клопотання Житомирської районної ради депутати вирішили підтримати звернення ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування втрат на перевезення пільгових категорій громадян та харчування учнів 1-4 класів.