Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

10.06.2016

Депутати районної ради одноголосно підтримали пропозицію голови районної ради Оноші В.П. підтримати звернення Житомирської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатів Верховної ради України від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та голів районних рад України щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування втрат на перевезення пільгових категорій громадян та на харчування учнів 1-4 класів... Читайте за наведеним посиланням на сайті РР ...
http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=2855


Не забули керівники району та депутати районної ради привітати депутатів-колег, які святкували День народження у міжсесійний період (Походящий В.І., Однороб В.О., Борщ О.І.) та привітати з Днем народження Пилипенко Тетяну Петрівну, начальника відділу управління майном виконавчого апарату районної ради, яка святкувала свій День народження сьогодні, доповідаючи ряд питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії!
Тож ще раз вітаємо наших іменинників з Днем народження, бажаємо міцного здоровя, родинного благополуччя, миру, достатку та успіхів у розбудові місцевого самоврядування та української державності.