Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Виїзне засідання постійної комісії з гуманітарних питань

15.06.2016

В приміщенні Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку, участь в якому взяли керівники району та міста, батьки учнів школи, депутати районної та міської рад, представники громадськості.

Комісією розглядалися питання, які викликали широкий резонанс в громаді, а саме щодо реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів району, утворення освітнього округу у Валківському районі, визначення його опорного закладу та філій. Відповідно до пропозицій відділу освіти райдержадміністрації до освітнього округу мала увійти і Валківська ЗОШ І-ІІІ ст., для чого відповідно до Положення про освітній округ необхідно понизити ступінь школи до І-ІІ…


Батьки, діти яких навчаються наразі у Валківській школі, не підтримали пониження ступеню навчального закладу, відмовилися від пропозицій відділу освіти стосовно визначення школи філією Валківського ліцею. Натомість пропонували створити комісію із залученням батьківського комітету для вирішення питань щодо ствоення належних умов для здійснення навчального процесу у школі.

Відділ освіти райдержадміністрації зважив на думку батьків, відмовився від включення Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. до освітнього округу та шукає інші варіанти реорганізації галузі освіти в районі.

Профільною постійною комісією з гуманітарних питань,.... також розглянуто по суті проект запропонованих змін до Регламенту районної ради та рекомендовано ці зміни розглянути і затвердити на другому пленарному засіданні 6 чергової сесії як такі, що відповідають чинному законодавству та удосконалюють роботу районної ради, особливо при формуванні і затвердженні порядків денних сесій ради.