Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Друге засідання VІ чергової сесії районної ради VII скликання

16.06.2016

16 червня 2016 року о 10.00 годині відбулося друге засідання чергової VІ сесії районної ради, в роботі якої взяли участь 28 депутатів. Депутатами розглянуто і затверджено всі питання порядку денного.

Переважною більшістю голосів внесені зміни та доповнення до Регламенту районної ради, які більш чітко регламентують момент затвердження порядку денного пленарного засідання сесії, включення або виключення питань до порядку денного сесії.

Затверджено рішення про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством «Вода» районної ради на території м. Валки та інших населених пунктів району…


Тарифи на послуги, які надає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради з водопостачання та водовідведення на адміністративній території міста Валки встановлені у таких розмірах:

Централізоване водопостачання
для населення - 18,77 грн. за 1 куб. м
для бюджетних установ - 22,37 грн. за 1 куб. м
для інших споживачів - 24,31 грн. за 1 куб. м

Централізоване водовідведення
для населення - 15,51грн. за 1 куб. м
для бюджетних установ - 19,60 грн. за 1 куб. м
для інших споживачів - 22,16 грн. за 1 куб. м

За результатами всебічного розгляду питання депутатами підтримано рішення щодо створення освітнього округу у Валківському районі, опорним закладом якого визначений Валківський ліцей, а філіями – Гонтів’ярська ЗОШ І-ІІ ст., Минківська ЗОШ І-ІІ ст. та Черемушнянський НВК без пониження ступіню, проти чого виступали місцеві громади та батьківські комітети під час попереднього обговорення питання. Відповідно до пропозицій депутатів внесені зміни до назви рішення про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів району, а саме уточнено які саме навчальні заклади реорганізуються.

За пропозицією депутата Бондаря С.Г. та профільної постійної комісії з комунальних питань затверджено рішення про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Української асоціації районних та обласних рад щодо невідкладного погашення заборгованості Державного бюджету по розрахунках за надані населенню субсидії за послуги з водопостачання та водовідведення, які надані комунальними підприємствами.

Депутатами взято до відому заяву фракції «Батьківщина» в районній раді, яку змістовно озвучено депутатом райради Надією Гусейновою, і цю заяву направлено у профільні постійні комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку; з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики та з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності.

Також підтримано звернення депутата Миколи Кулешова до АК «Харківобленерго» щодо необхідності заміни трансформатора електропідстанції, яка має забезпечувати електропостачання вулиць Центральної, Миру та Шкільної села Баранове, але необхідні параметри електропостачання цією підстанцією не забезпечуються, напруга в мережі сягає лише 150-180 В, що унеможливлює роботу електроприладів, побутової та іншої техніки, в тому числі пересувної флюорографічної станції. Звернення депутата Кулешова М.І. одноголосно визнано депутатським запитом та буде направлено виконавчим апаратом районної ради за належністю до АК «Харківобленерго».