Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ – 2016

17.06.2016

За відповідним дорученням голови районної ради Віталія Оноші заступник голови районної ради Юрій Яцина від імені місцевого самоврядування Валківщини щиро привітав учасників обласного етапу спортивно-розважальних змагань КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ-2016, відкриття яких відбулося сьогодні о 10.00 годині на стадіоні Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». В урочистому відкритті змагань взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступник Костянтин Жидков, начальник сектору у справах молоді та спорту РДА Віктор Детюк, керівник обласного центру «Спорт для всіх».

У захоплюючих змаганнях з силового багатоборства в залік обласної Спартакіади з масових видів спорту взяли участь 12 команд Харківщини, в тому числі і валківські спортсмени – богатирі, які гідно захищали честь Валківщини в край запеклій боротьбі. У шести видах силових вправ сучасні богатирі змагалися на витривалість, швидкість та спритність.
За підсумками змагань - наступні командні результати: 1 місце - Красноградський район, 2 - Золочівський район, 3 - Харківський район, 4 - місто Лозова, 5 - Валківський район.