Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Спільна команда виконавчого апарату районної ради та депутатів взяла участь у традиційному святі «Козацькі розваги»

07.07.2016

Щороку в рамках відзначення Дня Конституції України на Валківщині проходить видовищне патріотично-розважальне дійство «Козацькі розваги». Цього року козаки розважались у вечір, що передує дню Івана Купала, тож Купальське свято у Валках неперевершено поєднало в собі патріотичні, національні, культурні та народні традиції…


Яскраве видовище вражало талантами тих, хто представляв команди, а їх було сім: збірна команда виконавчого апарату та депутатів районної ради, команда районної державної адміністрації, збірна команда органів місцевого самоврядування, команда поліції, команда відділу освіти, команда міської ради, команда Юліївського НГП.

Оцінювали учасників в декількох номіняціях — зовнішій вигляд команди, куреню, візитка, кращий купальський вінок, кращий куліш, виконання пісні по жеребкуванню, спортивні розважальні естафети.

Всі глядачі, а їх зібрав чимало Валківський ставок, отримали насолоду від видовищної гри. Азарт учасників, що в неофіційній атмосфері викладались «на повну», передавався до аудиторії вболівальників. А учасники не жаліли себе - катали козачку у возі, пливли на човнах, носили воду у ковшику, кидались сирими яйцями і кожна з команд була кращою.