Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Робочий візит першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. у Валківський район

19.07.2016

Сьогодні Валківський район з робочим візитом відвідала перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., яка побувала у Валківському ліцеї імені О. Масельського, Валківському дошкільному навчальному закладі ВЕСЕЛКА та у КЗОЗ Валківська ЦРЛ, де разом з керівництвом та активом району відкрила після капітальної реконструкції і ремонту пологове відділення...
Активну участь у зазначених заходах взяли голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д. та депутати районної ради Губський Г.Є., Походящий В.І., Діжиченко О.М., Лісовин М.Я....


У Валках буде сформовано опорну школу. Про це повідомила перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Валківського району.
«Валківський ліцей імені Олександра Масельського отримав право стати опорною школою. Цей заклад буде оснащений всім необхідним для сучасного навчального процесу. Буде закуплено якісне обладнання для навчальних кабінетів, буде значно покращена матеріально-технічна база. На ці цілі з державного бюджету було виділено 3,5 мільйона гривень, - відзначила Юлія Світлична. - Також буде зроблено акцент на якості викладання матеріалу вчителями».

Як розповіла директор Валківського ліцею ім. О. Масельского Віра Грєхова, для вивчення іноземної мови в школу буде закуплено два лінгафонні кабінети. Також сучасною технікою будуть обладнані кабінети хімії, історії, української мови, математики. У кабінеті «Захист Вітчизни» з’являться мультимедійні проектори та дошки, а також персональні комп’ютери.

«У холі буде встановлено інформаційно-аналітичний кіоск, який надасть можливість учневі отримати будь-яку інформацію: стосовно розкладу уроків, занять гуртків, різноманітних оголошень, додаткових матеріалів від учителів. На великому дисплеї дитина вводитиме своє питання, і комп’ютерний комплекс відразу ж видасть відповідь», - розповіла Віра Грєхова.

Вона також уточнила: Валківському ліцею, як опорному закладу, підпорядкують три школи-філії, що розташовані у сусідніх населених пунктах. «У Черемушнянській школі залишаться навчатися учні з 1-го по 4-й клас, у Гонтовоярській та Минківській – з 1-го по 9-й. Учні старших класів перейдуть навчатися саме до нашої опорної школи, - зазначила Віра Грєхова. – Учні середніх та молодших класів на шкільному автобусі зможуть їздити зі своїх шкіл до опорної на факультативи або окремі уроки, а також на наші творчі програми».
Юлія Світлична відзначила, що з обласного бюджету виділені кошти на придбання шкільного автобусу, кабінету географії та на ремонт ліцею, до фінансування якого також планується залучити кошти районного бюджету.

«Ця школа отримає автобус вже у вересні-жовтні цього року. А необхідне сучасне обладнання буде встановлено до початку навчального процесу, - зазначила Юлія Світлична. – Будемо сподіватися, що потужність цього закладу буде збережена. І якісний педагогічний колектив буде підвищувати рівень знань наших учнів».

Перший заступник голови ХОДА також нагадала, що до початку нового навчального року у Харківській області буде створено 7 опорних шкіл.

Перебуваючи з візитом у яслах-садку «Веселка» Юлія Світлична відзначила відмінну роботу працівників закладу та особисто подякувала за роботу керівнику І. Бородіній.
«Головне, розуміти, куди ми йдемо, що ми розвиваємо та заради чого живемо. Важливо також щодня своєю кропіткою працею роботи значний внесок у розвиток справи. Спасибі трудовому колективу садочка та його керівнику. Ми бачимо, що діти розвиваються, вони зайняті цікавими справами і отримують добрі початкові знання», - сказала Ю.Світлична, підводячи підсумки роботи у садку «Веселка». Вона також пообіцяла, що буде розглянута можливість щодо внесення до Стратегії розвитку області фінансових потреб на утеплення приміщення дошкільного навчального закладу.

Перший заступник губернатора Ю. Світлична взяла участь в урочистому відкритті пологового відділення районної лікарні. Разом із Юлією Олександрівною символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та заступник головного лікаря КЗОЗ «Валківська районна лікарня» Володимир Кривундяк.
Відремонтоване відділення має просторі палати, дві кімнати гігієни, родові зали, нові ліжка та білизну, необхідне медичне обладанання. Оновлено стіни і стелю, підлогу покрито якісним лінолеумом, встановлено нові світильники. Для палат придбано також пеленальні столики, приліжкові тумбочки, для кімнати, де відбувається процедура виписки, – зручний диванчик, сучасну шафу з великими дзеркалами.
Спільними зусиллями органів влади, небайдужих керівників сільськогосподарських підприємств приміщення пологового відділення набуло нового вигляду. Тож і особливі слова подяки звучали на адресу членів ініціативної групи у складі керівників сільськогосподарських підприємств, колективу відділення. Юлія Світлична разом із головою районної ради Оношою В.П. та головою РДА Войтенком В.І. вручила спільні Почесні Грамоти районної ради і РДА всім, хто прийняв активну участь у цій справі та зазначила, що саме таким людям ми зобов’язані нашими досягненнями.

«Ви щодня робите значний внесок у розвиток Харківщини та України в цілому. І не дивлячись на складнощі, ми сьогодні є кращою областю і на нас рівняється вся Україна. І це заслуга всіх вас. А підприємцям я бажаю гарних балансів та високих врожаїв», зазначила вона.