Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пленарне засіданя VІІІ позачергової сесії районної ради

09.08.2016

Відбулося пленарне засідання VІІІ позачергової сесії районної ради, під час якого депутатами було розглянуто понад десять питань порядку денного. За результатами роботи внесено зміни та доповнення до районних Програм: Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки та до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Валківському районі на 2016 -2020 роки…


На підставі подань головних розпорядників коштів районного бюджету - головного лікаря КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», директора територіального центру соціального обслуговування, начальника відділу освіти, директора ДЮСШ «Спорт для всіх», відповідного висновку фінансового управління РДА, з метою недопущення кредиторської заборгованості, за погодженням з профільною постійною комісією районної ради з питань бюджету рішенням районної ради відкориговано кошториси бюджетних установ. З даного питання доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, яка також озвучила пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету, які були підтримані депутатами.

За рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 115120 грн. та по спеціальному фонду - в сумі 39483 грн. Кошти місцевих рад направлені закладам освіти на виконання районних програм «Шкільний автобус» та «Новий освітній простір Валківщини», Центру первинної медико-санітарної допомоги, в тому числі на придбання туберкуліну, паливно-мастильних матеріалів та інші заходи; територіальному центру для придбання продуктів харчування для мешканців стаціонарного відділення на виконання районної Програми «Гідна Старість».

У зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік» до районного бюджету додатково надійшли кошти освітньої та медичної субвенції відповідно 106800 грн. та 60000 грн., які направлені закладам освіти та охорони здоров’я району для забезпечення виплати заробітної плати освітянам та медикам.

Завдяки перевиконанню доходної частини районного бюджету за підсумками семи місяців на 122% 282 тис. 800 грн. передані Валківській міській раді на погашення заборгованості за спожите теплопостачання дитячими навчальними закладами, 199 тис. грн – освітній галузі, 50 тис.грн. – закладам охорони здоров’я. 100 тис. грн. направлено на виконання районної Програми соціального захисту населення Валківського району для виплати компенсації підприємству-перевізнику коштів за перевезення громадян пільгових категорій. На виконання районної Програми забезпечення призову молоді направлено 15 тис. грн., ще 10 тис. грн. надані райвідділу служби з надзвичайних ситуацій на виконання заходів районної Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

На клопотання директора КП «Вода» Валерія Бушнова депутати затвердили Правила приймання стічних вод в систему каналізації КП «Вода» від підприємств, установ, організацій.

Одноголосно підтримані депутатами звернення депутатів Миколи Кулешова та Сергія Безуглого, які визнані депутатськими запитами та будуть направлені за належністю до відповідних служб.

Голова районної ради Віталій Оноша ознайомив присутніх із відповідями, які надійшли на звернення районної ради до вищих державних інстанцій та на депутатські запити, що направлялися згідно рішень районної ради, подякував депутатам за роботу.