Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Головою районної ради скликано позачергову Х сесію Валківської районної ради

17.10.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 43-с скликано позачергову Х сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання Х сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 жовтня 2016 року (четвер) о 10.00 годині.


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 17 жовтня 2016 року № 43-с

Про скликання Х, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік :
1. Скликати Х, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання Х, позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 20 жовтня 2016 року о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул К. Лібкнехта, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 800 годині.

4. Внести на розгляд Х сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про затвердження Програми інформатизації Валківського району на 2016-2020 роки
4.2. Про внесення змін до районних Програм
4.3. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 17 жовтня 2016 року № 43
4.4. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 33-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.5. Про затвердження ПОЛОЖЕНЬ про ФІЛІЇ ВАЛКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА МАСЕЛЬСЬКОГО ВАЛКІВСЬКОІ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
4.6. Про надання попередньої згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району із комунальної власності територіальної громади села Черемушна майнового комплексу Черемушнянської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області
4.7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту сцени КЗ «Валківський районний народний дім «Іскра»
4.8. Про надання дозволу Старомерчицькій ЗОШ I-III ступенів Валківської районної ради Харківської області на передачу в оренду частини приміщення школи
4.9. Про делегування повноважень замовників проектів у рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України
4.10 Про затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати
4.11. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша