Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пленарне засідання позачергової Х сесії районної ради

20.10.2016

Під головуванням Віталія Оноші, голови районної ради, відбулося пленарне засідання Х позачергової сесії ради. Депутатами розглянуто всі питання порядку денного та затверджені відповідні рішення. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, його заступники та керівники структурних підрозділів РДА, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій району, представники громадськості та ЗМІ…


За результатами роботи депутатами затверджено районну цільову Програму інформатизації Валківського району та внесено зміни і доповнення до вже діючих Програм. Проект Програми інформатизації розроблений у співпраці районної ради та райдержадміністрації, до уваги присутніх Програма була презентована заступником голови районної ради Юрієм Яциною.

Відповідно до висновків профільних постійних комісій внесено зміни та доповнення до ряду районних Програм, зокрема, до Програми розвитку місцевого самоврядування, Програми розвитку культури і туризму та Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послуг у Валківському районі.

Зваживши на клопотання директора Валківського ліцею та начальника відділу освіти райдержадміністрації, депутати затвердили Положення про філії ліцею – Минківську, Гонтів’ярську та Черемушнянську.

Депутатами також були внесені зміни в кошториси бюджетних установ та прийнятий перелік змін до районного бюджету. За рахунок надходжень коштів від місцевих рад в сумі 184 тис. 107 грн. збільшено доходну частину районного бюджету, кошти направлені закладам освіти, культури, охорони здоров’я на виконання заходів цілого ряду районних Програм.

У зв`язку з перевиконанням доходної частини районного бюджету за підсумками дев`яти місяців поточного року на 118,2% 23 тис. грн. виділено на фарбування холу ліцею ім. О. Масельського, 59 тис. грн. – Валківській ЦРЛ на придбання медикаментів, перев’язувальних матеріалів та продуктів харчування; 3 тис. грн. – для придбання бойлеру для маніпуляційного кабінету в дитячій консультації. Загалом з різних джерел фінансування 22 тис. грн. направляються Центру первинної медико-санітарної допомоги для забезпечення перевезення пацієнтів на гемодіаліз на виконання відповідної районної Програми.

Підтримали депутати фінансово також територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

За результатами роботи профільної комісії, зважаючи на невідкладні потреби районної лікарні та звернення громадян, 162 тис. грн. направлено Валківській ЦРЛ для придбання обладнання і предметів довгострокового користування, а саме апарату електрокардіографу та автоклаву.

За рахунок коштів районного бюджету на Центральній площі міста буде капітально відремонтовано сцену, нова сцена буде більш сучасною, з накриттям та освітленням.

У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України будуть відремонтовані Ков’язький НВК, Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст. та Ков’язька дільниця Центру ПМСД Валківського району. Ремонті роботи здійснюватимуться за рахунок коштів означеної кредитної програми на умовах безповоротного кредитування.

До того ж, депутатами розглянуті та затверджені ряд питань стосовно об’єктів комунальної власності: затверджені Звіти про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати; надано дозвіл Старомерчицькій ЗОШ I-III ступенів на передачу в оренду частини приміщення школи; погоджено виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт сцени районного народного дому «Іскра» та інші рішення.

В «Різному» до депутатського корпусу та присутніх керівників закладів, установ району звернулася головний редактор районної газети «Сільські новини» Ірина Обихвіст, яка прохала про підтримку газети, ознайомила з вартістю передплати районки та повідомила, що на наступний рік районну газету можна буде також передплатити в електронному вигляді. Для цього бажаючим необхідно прийти до редакції, сплатити за передплату та повідомити свою електронну адресу, що буде внесена до контактної бази редакції, яка в подальшому робитиме розсилку електронної версії видання на ці адреси.

Завершуючи пленарне засідання, голова ради привітав депутатів, які відзначили свій День народження у міжсесійний період: Дубовик О.О., Верхолаз В.В., Бондаря С.Г., Яцину Ю.Д., Сургай Н.В., Холодного О.М.