Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у ІІ німецько-українському форумі «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес»

07.11.2016

Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у Другому німецько-українському форумі «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (BEA) за участю українських та німецьких експертів у сферах сільського господарства, біоенергетики та енергоефективності, який наразі відбувається у виставковому комплексі «Фабрика» у м. Харкові.

Захід організовано Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Дніпрі спільно з Почесним консульством ФРН в Харкові, Делегацією німецької економіки в Україні та Східним комітетом німецької економіки…


BEA – це нові ділові контакти, обмін досвідом з німецькими колегами, а також можливість налагодити стратегічне українсько-німецьке партнерство і дати старт новим проектам в сфері енергоефективності та поновлюваних джерел енергії.

Фокуси форуму:
• Стратегічне значення енергоефективності для економіки регіону
• Енергоефективність в сільському господарстві
• Енергоефективність в житловому і державному секторах
• Біоенергетичні і поновлювані джерела енергії для сільського господарства України

Більше 20 українських і німецьких експертів нададуть учасникам можливість отримати найактуальнішу інформацію про ринкові тенденції і новітні технології в галузі сільського господарства, біоенергетики та енергоефективності, а також можливості залучення зарубіжних інвестицій.