Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  За кошти районного бюджету розпочалися ремонті роботи у закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка»

10.11.2016

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка», де зараз за кошти районного бюджету проводяться ремонтні роботи, з робочим візитом відвідали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступник Наталія Осадча.

Протягом останніх років підготовка табору до оздоровчого періоду щоразу здійснювалася за рахунок особистої участі посадових осіб місцевих рад, працівників підприємств, установ, закладів району в проведенні ремонтних робіт та благодійної допомоги у вигляді будматеріалів від шкіл, органів місцевого самоврядування, підприємств та приватних підприємців, адже вкрай обмежені можливості районного бюджету не дозволяли направити бюджетні кошти на ремонт закладу…


Зважаючи на зазначене вище, через вкрай зношену матеріально-технічну базу, ПЗОВ «Ялинка» не зміг прийняти дітей на літній відпочинок ні у 2015, ні у 2016 роках. Така ситуація не залишила байдужими районну владу та громадськість. Рішенням ІХ сесії районної ради від 15 вересня 2016 року на проведення капітального ремонту закладу, зокрема, заміну вікон та дверей у першому корпусі, депутатами було виділено 275 тис. грн. з бюджетних коштів. Саме цей крок – початок ремонту за кошти районного бюджету – буде сприятливим для можливої фінансової підтримки таких робіт і з обласного бюджету. Адже ПЗОВ «Ялинка» внесено до обласної Програми збереження та розвитку в Харківській області мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2016-2020 роки як заклад, що потребує реконструкції.