Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Переможці конкурсу відзначені цінними подарунками та отримали слова подяки від організаторів конкурсу «Живи, учись, працюй в Україні»

10.11.2016

Всі члени журі відмітили високий рівень робіт, їх змістовність та переконливість і чесно визнали, що серед представлених робіт було дуже важко обрати п’ять найкращих. Переможцями конкурсу фотопрезентацій місцевих підприємств «Живи, учись, працюй в Україні» стали:
1. Ситник Людмила та Жван Ірина – учениці 10 кл. Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ст. за фотопрезентацію «Огульцівський цегельний завод ВАТ «Моноліт».
2. Синільник Ірина – учениця 11 кл. Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст., фотопрезентація «Агрофірма «Омбілік-агро».
3. Князєв Вадим – учень 10-А кл. Валківського ліцею ім. О. Масельського, фотопрезентація «Станція технічного обслуговування».
4. Одокієнко Юлія – учениця 9-Б кл. Ков’язького НВК, фотопрезентація «Залізнична станція «Ков’яги».
5. Щербук Сергій – учень 9 кл. Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., фотопрезентація «Валківський райавтодор»…


Всі переможці особисто представили присутнім свої роботи та відзначені цінними подарунками (електронними флеш-носіями) та отримали слова щирої подяки від керівника центру зайнятості Алли Наріжної за творчу активність в досліджені ринку праці району та цікаві роботи.

Подяками відзначені також педагоги-організатори навчальних закладів, які взяли найактивнішу участь у заході – Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. (5 робіт), Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (3 роботи), Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ст. (3 роботи).

Засновник конкурсу та члени конкурсної комісії пообіцяли, що цей захід стане традиційним і буде проводитись щороку із запрошенням до участі в огляді робіт роботодавців – керівників підприємств, установ, організацій.

Цінні подарунки для переможців та солодощі до чаю, якими центр зайнятості цього дня пригощав всіх присутніх на заході, забезпечив депутат районної ради, голова спілки роботодавців-сільгосппідприємців Походящий В.І.