Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Головою районної ради скликано позачергову ХІ сесію Валківської районної ради

11.11.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 49-с скликано позачергову ХІ сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання ХІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 16 листопада 2016 року (середа) о 10.00 годині...


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 9 листопада 2016 року № 49-с

Про скликання ХІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік :
1. Скликати ХІ, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання ХІ, позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 16 листопада 2016 року о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 800 годині.

4. Внести на розгляд ХІ сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району»
4.2. Про присвоєння відкритому стадіону ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» імені Свистунова А.Г.
4.3. Про внесення змін до районних Програм
4.4. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 7 листопада 2016 року № 47
4.5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 33-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (зі змінами)
4.6. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради, затвердженої рішенням районної ради від 15 грудня 2015 року № 25 – VІ
4.7. Про здійснення преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування в Україні у 2016 році
4.8. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
4.9. Про планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік
4.10. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок
4.11. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша