Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Перше засідання Президії районної ради

15.11.2016

Для розгляду питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району» на своє перше засідання сьогодні зібралася Президія районної ради, до складу якої входять голова районної ради та його заступник, голови постійних комісій районної ради та керівники депутатських фракцій (всього 9 осіб). В ході роботи Президією під керівництвом голови районної ради, голови Президії Віталія Оноші розглянуті чотири клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району»…


Пропозиції щодо відзначення почесним званням гідних земляків та інформаційні довідки про них до уваги членів Президії та присутніх на засіданні членів постійної комісії з гуманітарних питань презентували Заворотня Н.М. (відділ освіти райдержадміністрації), Редько М.Д. (управління агропромислового розвитку райдержадміністрації), Котенко Т.М. (виконавчий апарат районної ради), Поліщук Т.В. (Валківський краєзнавчий музей).

За результатами роботи всі пропозиції погоджені Президією та рекомендовані для розгляду та затвердження сесією районної ради. Питання внесено до переліку питань порядку денного позачергової ХІ сесії районної ради.