Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутатами вирішено ряд питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, земельних відносин, підтримано депутатський запит

16.11.2016

За поданням КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», беручи до уваги витяг з протоколу профспілкового комітету районної лікарні депутати погодили зміни в режимі роботи структурного підрозділу «бухгалтерія» районного закладу охорони здоров’я.

Відповідно до пропозицій постійної комісії з питань комунальної власності затверджено проектно-кошторисну документацію на технічне переоснащення котельні нежитлової будівлі за адресою: вул. 1 Травня, буд. 1 м. Валки, затверджені Звіти про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати та Статут КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району» в новій редакції…


За результатами розгляду в профільній комісії та відповідно до пропозицій постійної комісії з питань земельних відносин рішеннями ради затверджено ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Одноголосно депутатським корпусом ради підтримано звернення депутата Сергія Бондаря щодо порушення питання про повернення ряду свердловин, розташованих в м. Валки, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Звернення депутата визнано депутатським запитом та буде направлено виконавчим апаратом ради за належністю.

В роботі сесії взяв участь депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, який відзначив якісну роботу депутатського корпусу, розуміння депутатами проблемних питань району та знаходження порозуміння у їх вирішенні.

Голова районної ради Оноша В.П. оголосив сесію незакритою, пояснив причини та поінформував, що про наступне засідання позачергової ХІ сесії районної ради депутатам буде повідомлено додатково.