Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Постійною комісією з питань бюджету погоджено проект районного бюджету на 2017 рік

20.12.2016

Доповідаючи з питання про районний бюджет на 2017 рік, начальник фінуправління РДА Левчук Л.О. зазначила, що, оскільки Верховною Радою України не прийнято до 1 грудня Закон про Державний бюджет України на 2017 рік, відповідно до ст. 77 Бюджетного кодексу України при формуванні бюджету необхідно враховувати обсяги міжбюджетних трансфертів (освітньої субвенції, медичної субвенції, субвенцій на здійснення державних програм соціального захисту, базової дотації), визначені у Законі про Державний бюджет України на 2016 рік (зі змінами, у редакції Закону від 06.10.2016 №1660-VIII). Після прийняття Закону про Державний бюджет України на 2017 рік, у двотижневий строк з дня офіційного опублікування, обсяги міжбюджетних трансфертів будуть приведені у відповідність із вказаним Законом…


Формування доходів районного бюджету здійснено з урахуванням вимог Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики. Складовими частинами доходів загального фонду районного бюджету є: власні доходи, базова дотація, освітня субвенція, медична субвенція, субвенції з державного бюджету. Складовими власної доходної частини районного бюджету залишаються: податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств комунальної власності та інші доходи. Прогнозні показники власних доходів районного бюджету на 2017 рік, у порівнянні із затвердженим на 2016 рік, збільшено: по загальному фонду – на 25,6 млн. грн. або на 113,6% (із очікуваними на 13,3 млн. грн. або на 38%); по спеціальному фонду – на 547,8 тис. грн. або на 39% . Основним джерелом надходжень до загального фонду є податок та збір на доходи фізичних осіб, що становить 99,5% від прогнозного показника власних доходів загального фонду 2017 року.

При формуванні видаткової частини районного бюджету враховано видатки на захищені статті. Видатки на утримання бюджетних установ районного бюджету розраховані виходячи з мінімальної потреби та обґрунтованої потреби на оплату видатків за спожиті енергоносії та дотримання принципу збалансованості, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів. Загальний обсяг видатків районного бюджету сформований в сумі 183824,2 тис. грн., де обсяг видатків загального фонду складає 181871,5 тис. грн., спеціального – 1952,7 тис. грн.

Після обговорення проект районного бюджету погоджено профільною комісією та внесено на розгляд сесії.

До того ж, депутатами розглянуто, погоджено та внесено до переліку питань порядку денного наступні питання: про встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на 2017 рік; про підсумки виконання районних Програм; про здійснення преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради; про визначення умов оплати праці голови районної ради на 2017 рік; про встановлення умов оплати праці заступника голови районної ради на 2017 рік.