Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутатський ЗВІТ
заступника голови Валківської районної ради
ЯЦИНИ Ю.Д.
перед Огульцівською громадою


25.12.2016

24 грудня 2016 року о 13.00 годині у приміщенні Огульцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів на виконання відповідного рішення районної ради від 22.12.2016 р. «Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями»
заступник голови Валківської районної ради ЯЦИНА Юрій Дмитрович разом із Огульцівським сільським головою Веретельник Аллою Олександрівною прозвітували перед місцевою громадою про роботу за 2016 рік, про виконання наданих Законом повноважень та сформували основні спільні завдання на 2017 рік, привітавши присутніх з наступаючими Різдвяними та новорічними святами...


Юрій Дмитрович під час депутатського звіту змістовно поінформував Огульцівську громаду як про діяльність у найвищому представницькому самоврядному органі районного значення, так і про конкретну роботу у селі. Протягом 2016 року Яцина Ю.Д. активно працював і у складі Правління Української Асоціації районних та обласних рад, представляючи законні інтереси всіх районних рад Харківщини та погоджуючи та надаючи пропозиції, зміни до законопроектів, що стосуються місцевого самоврядування України.

Виконуючи повноваження заступника голови районної ради Яцина Ю.Д. брав участь у роботі 11 сесій районної ради та засіданнях профільних постійних комісій, активно займаючись нормотворчістю, проектним менеджментом та розробкою нормативно-правових актів локального значення.

Так, на початку роботи скликання було розроблено основний документ районної ради - Регламент діяльності та враховано всі конструктивні пропозиції та рекомендації колег - депутатів районної ради та посадовців виконавчого апарату.
Також власноруч за звітний період було розроблено 4 важливих цільових довгострокових Програми, серед яких чільне місце займають районна Програма розвитку місцевого самоврядування та Програма інформатизації.
Окремим напрямком роботи є підготовка і розробка проектів рішень (14 проектів) та проектів звернень районної ради (4 звернення) до вищих органів влади, до Президента України, Кабінету Міністрів України та до Верховної Ради України в якості законотворчих і законодавчих ініціатив, і всі ці звернення були підтримані депутатами ради.

Зокрема, V сесія районної ради підтримала ініціативи і відповідний проект рішення, внесений головою районної ради ОНОШОЮ В.П. та заступником голови районної ради ЯЦИНОЮ Ю.Д. і направила звернення до Верховної Ради України щодо підтримки і якнайшвидшого затвердження законопроекту № 3038-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)», всебічно схвалюючи і підтримуючи законотворчі ініціативи співавтора цього законопроекту, народного депутата України Біловола О.М.

Надзвичайно приємно, що 20.12.2016 року цей законопроект № 3038 був прийнятий Верховною Радою України у другому читанні, за нього проголосували 259 народних обранців і давня мрія всіх валківчан збулась!
Це означає, що не тільки на Гербі Валківського району зображена газовидобувна вишка, не тільки вщент зруйновані місцеві дороги, порушено екологію, землі сільгосппризначення, падіння рівня питної води, а відтепер, - з 1 січня 2018 року законодавчим актом внесено зміни до Бюджетного кодексу України щодо перерозподілу частини рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату між державним бюджетом та місцевими бюджетами.
Районний бюджет - отримуватиме 2% рентної плати, місцевий - 1%.
До речі, за 2015 рік до державного бюджету з Валківського тільки району було перераховано 1 млрд.168 млн.грн. рентної плати, а геологорозвідку і видобування нафти, природного газу та газового конденсату на території району ведуть 5 ліцензованих газовидобувних компанії із 13 родовищ.

Знаково, що районною радою проведено відповідну роботу і звернення Валківської районної ради щодо 3038 було підтримано більшістю районних рад Харківщини для того, щоб цей законопроект був включений до порядку денного у другому читанні, і мені як члену Правління УАРОР довелось організувати цю роботу.

Також мені було делеговано головою районної ради право брати участь 6 жовтня 2016 року о 14.00 годині у місті Києві у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, де відбулась розширена робоча нарада під головуванням заступника голови Комітету БЄЛЬКОВОЇ О.В. щодо проблемних питань децентралізації рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату та виступити на цій нараді з конкретними пропозиціями і рекомендаціями щодо практичної імплементації запропонованих змін у Бюджетному кодексі України.

Але це наша спільна перемога, за підтримку якої щиро вдячний всім депутатам районної ради, голові районної ради Оноші В.П., районній державній адміністрації, Валківській податковій адміністрації, головам районних рад області, голові обласної ради, Президенту УАРОР Чернову С.І. та, безумовно, народному депутату України, ініціатору і співавтору законодавчої ініціативи Біловолу О.М.

Щодо місцевих інфраструктурних проектів у селі Огульці, ініціював і брав безпосередню участь у розробці проектної заявки і документації енергозберігаючого міні-проекту по заміні вікон в Огульцівському СБК ім. Т.Г.Шевченка, який здобув перемогу в обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ та залучив для громаду додаткову інвестицію з облбюджету в сумі 50,0 тис. грн.

Вдалося домовитись і з керівництвом Південної залізниці та, реагуючи на звернення мешканців села, встановити 2 сучасних навіси на залізний станції ПИРОГОВЕ, чим забезпечити комфорт та зручність односельцям, пасажирам залізниці.

Брав участь у всіх культурно-масових заходах села Огульці, допомогав у їх організації, сприяв у їх звуко- світло- апаратно-технічному забезпеченні.
Допоміг у дольовій участі у придбанні ноутбука для мультимедійних потреб місцевої загальноосвітньої школи, допомагаю у проведенні ремонту звуко-технічних засобів закладу освіти.
Постійно надаю інформаційно-методичну, консультативну допомогу сільській раді для ефективного вирішення питань і проблем місцевого значення.
Надав фінансову допомогу місцевому Храму Покрови Божої матері, посильний внесок грошової форми вніс і у 5% фонду ініціативної групи як співфінансування громади для реалізації міні-проекту.

Також спільно з Вами працював під час прибирання стихійного сміттєзвалища на території кладовища, власним прикладом сприяв наведенню порядку і благоустрої населеного пункту, - за допомогою мото-коси влітку під час відпустки скосив бур’яни біля станції Пирогово, на вулиці Партолих та біля в’їзних знаків (село Огульці).
Здійснював особистий прийом громадян, допомогав мешканцям села у проведенні лікування, медичного обстеження та отримання матеріальної допомоги на лікування і придбання ліків.
Оперативно реагую на всі звернення і прохання односельців і, виходячи із реальних можливостей намагаюся їх позитивно вирішити або сприяти у вирішенні: це стосується і аварійних відключень світла, і ремонту силової підстанції, і співпраці з місцевим сільськогосподарським підприємством тощо.

І все це цілком зрозуміло і природньо, - адже це моя рідна земля, село, де живу і живуть мої батьки, односельці, друзі. Насправді, вдалося зробити обмаль, - бо ще більше у нас із Вами нових планів, задумів, існуючих проблем і перспективних проектів, тому разом, спільно і дружно сподіваюсь, що ми їх вирішемо!
Щиро вдячний всім односельцям (моїм виборцям села Огульці) за найвищий у районі рівень довіри до депутата районної ради, що склав 85,6%.

Обіцяю, що прикладу всі зусилля, час, практичний досвід, набуті знання і вміння, щоб Ваш високий аванс довіри підтвердити конкретними результатами і здобутками заради соціального і економічного розвитку рідної громади!