Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Засідання конкурсних комісій по передачі в оренду об’єктів спільної власності та з визначення суб’єкту оціночної діяльності

30.12.2016

Відбулися засідання конкурсних комісій по передачі в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та з визначення суб’єкту оціночної діяльності.

Конкурсною комісією районної ради по передачі в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району розглянуті пропозиції, які надйшли на адресу комісії…


Стосовно оренди частини приміщення спортивного залу площею 130 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Валки, вул. Стадіонна, 4 (колишня вул. Жовтнева, 4, балансоутримувач Валківська районна дитячо - юнацька спортивна школа «Спорт для всіх») пропозицій не надійшло.

Шодо оренди частини нежитлового приміщення, а саме кімн. № 4 загальною площею 27,4 кв.м, та кімн. № 5, площею 4,6 кв.м (згідно технічної документації), що знаходиться за адресою: м. Валки, вул. Харківська, 8 (балансоутримувач: Валківське комунальне підприємство перукарських послуг) – надійшло три пропозиції.

Зважаючи на це, комісією вирішено пере оголошенням конкурсу попередньо оголосити конкурс на визначення суб’єкту оціночної діяльності, визначити його, виконати експертну оцінку об’єкту оренди, після чого оголосити конкурс на передачу в оренду зазначених вище об’єктів.