Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Головою районної ради скликано позачергову ХІІІ сесію Валківської районної ради

04.01.2017

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 43-с скликано позачергову ХІІІ сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, затвердження Програми соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки, вирішення інших важливих питань соціального і економічного характеру.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання ХІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 6 січня 2017 року (п’ятниця) о 10.00 годині.


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 3 січня 2017 року № 1-с

Про скликання ХІІІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік :
1. Скликати ХІІІ, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання.
2. Пленарне засідання ХІІІ,позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 6 січня 2017 року о 10.00годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул Харківська, 16 (II пов.))
3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 8.00 годині.
4. Внести на розгляд ХІІІ сесії районної ради наступні питання:
4.1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №261-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього
Доповідає:Левчук Л.О. – начальник фінансового управління РДА
4.2. Про затвердження Програми соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки
Доповідає : Горошко І.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА
4.3. Різне
5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша