Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пленарне засідання позачергової ХІІІ сесії районної ради

06.01.2017

Під час пленарного засідання депутатами розглянуте три питання порядку денного. За результатами розгляду затверджено Програму соціального захисту населення Валківського району на 2017-2021 роки, представлену начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Іваном Горошко. Депутати підтримали проект Програми та зміни, внесені за пропозиціями профільних постійних комісій – з гуманітарних питань та з питань бюджету. Програма є продовженням тієї, що завершила дію у 2016 році…


Про зміни до районного бюджету доповіла начальник фінуправління РДА Лариса Левчук. Рішення про внесення змін до районного бюджету затверджено одноголосно.

За результатами роботи постійної комісії з питань земельних відносин до порядку денного сесії було внесено також питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «ІНТЕРФАКТ-ПЛЮС» для розміщення кар’єру суглинків на території Костівської сільської ради, рішення затверджене сесією.

В розділі «Різне» голова районної ради Віталій Оноша поінформував присутніх про відповіді, що надійшли на запити депутатів, подякував за конструктивну співпрацю та привітав всіх присутніх з прийдешнім святом Різдва Христового, побажав віри в Бога та віри в себе для плідної роботи для розвитку громад.

Депутати Сергій Бондар, Андрій Корсун, Олександр Яременко озвучили свої заяви щодо вирішення нагальних питань місцевого значення. Керівники району завірили, що по всіх піднятих питаннях буде проведена робота, проблеми будуть вирішуватися.

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко повідомив, що за інформацією метеоцентру сьогодні і в найближчі дні очікується значне погіршення погодних умов, тому прохав депутатів районної ради, керівників підприємств, установ, закладів, в тому числі закладів охорони здоров’я, в ці дні бути на зв’язку, мобілізувати техніку, організувати людей для боротьби із стихією. Привітав всіх з Різдвом Христовим, подякував депутатам за роботу та підтримку.