Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2017:
обласний конкурс міні-проектів - робота триває,
але до 17.02.2017 залишається вже обмаль часу!


17.02.2017

Валківська районна рада настійливо рекомендує всім сільським, селищним, міському головам, працівникам, депутатам місцевих рад, керівникам бюджетних установ, ініціативним групам громадян, представникам малого та середнього бізнесу, громадським організаціям пришвидшити роботу щодо розробки міні-проектів розвитку громад та оформлення пакету документації (нижче додається перелік) в рамках обласного конкурсу
«РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2017».
Наголошуємо, що стислими є строки підготовки і опрацювання міні-проектів - проектні заявки і пакет необхідної документації згідно умов і Положення проведення обласного конкурсу приймаються районною радою до 17 лютого 2017 року (п’ятниця) до 14:00 годин для узгодження, опрацювання і далі своєчасного направлення Конкурсному комітету.
ДО 10 ЛЮТОГО ПРИЙМАЄМО ДОКУМЕНТАЦІЮ
В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ, РЕДАГУВАННЯ
І ПРИВЕДЕННЯ У ВІДПОВІДНІСТЬ.
(додаткову інформацію читайте нижче...)


Валківська районна рада дякує сільським, міській громадам за активну участь у 2016 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», який проводиться в регіоні вже протягом п’яти років.

Районною радою 28.12.2016 року в 16:47 год. всім сільським, селищним, міській радам електронною поштою розіслано рекомендаційні листи за № 01-14/489 від 27.12.2016 року щодо участі місцевих рад в обласному конкурсі та форми і зразки оформлення необхідних документів для участі в конкурсі:
1. Титульний аркуш
2. Супровідний лист
3. Проектна заявка
4. Інформація про партнерів (додаток №1)
5. Кошторис витрат (додаток №2)
6. Гарантійні листи про згоду на участь у співфінансуванні партнерів
7. Протокол зборів громадян про створення ініціативної групи, завірений керівником органу місцевого самоврядування за місцем створення ініціативної групи із зазначенням голови ініціативної групи, керівника міні-проекту, прізвищ, імен та по батькові кожного члена ініціативної групи
8. Резюме Конкурсанта/керівника міні-проекту
9. Копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника міні-проекту
10. Згоду на обробку персональних даних
11. Фотознімки (візуалізація) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати
12. Макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити в рамках проекту (брошури, бюлетені, конструкції, сценічні костюми тощо).

Міні-проекти подаються в письмовому виді за формами встановленого зразка, затвердженими рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта.


ОСНОВНІ НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:
«Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, заміна систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, упровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
«Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
«Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).

ЗАГАЛЬНИЙ ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ МІНІ-ПРОЕКТУ СТАНОВИТЬ ДО 200 ТИС. ГРН.

Міні-проекти подаються в письмовому виді за формами встановленого зразка, затвердженими рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта.

Форми розміщено в розділі «Конкурси, гранти» за посиланням:
http://oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/samples-of-documents-to-together-to-the-future

http://association.kharkov.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=93&Itemid=2

Поштова адреса Секретаріату Конкурсного комітету:
Виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Держпром,
1-й під’їзд, 2-й поверх, площа Свободи, 5
м. Харків, 61022

Повідомляємо, що у ході засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» було оголошено про прийом проектних заявок на участь в обласному конкурсі в 2017 році.
Прийом та реєстрація міні-проектів проводиться секретаріатом Конкурсного комітету з 28 грудня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09-00 до 18-00, у п`ятницю – до 16:45 за адресою:
м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 2-й поверх,
виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Контактні телефони секретаріату Конкурсного комітету:
(057) 705-14-26, 700-31-28.

Детальна інформація щодо проведення Конкурсу в 2017 році розміщена на веб-сайті Харківської обласної ради http://oblrada.kharkov.ua/ в розділі «Конкурси, гранти» рубрики «Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»» та на веб-сайті Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області http://association.kharkov.ua/.

Також звертаємо увагу, що на веб-сайті Харківської обласної ради за посиланням http://oblrada.kharkov.ua/konkurs/ можна ознайомитись із міні-проектами, що стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у період з 2012 по 2016 роки в розрізі всіх районів та міст Харківщини.

Чекаємо на нові якісні і змістовні інноваційні міні-проекти розвитку територіальних громад Валківщини!