Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо з Днем народження
народного депутата України,
Почесного громадянина Харківської області
БІЛОВОЛА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА!!!


11.01.2017

Високошановний Олександре Миколайовичу !
В цей святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від представницьких самоврядних органів Валківщини, від районної ради, міської, селищних, сільських рад, органів самоорганізації населення, депутатів місцевих рад та мешканців району! …


Бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, родинного благополуччя і достатку, миру, радості і тепла, гармонії у житті, здійснення планів і задумів, вагомих успіхів у державних справах, у законотворчості та щирої людської вдячності і любові за Ваше чуйне серце та широку світлу душу і те ДОБРО, з яким Ви завжди ідете до людей!

Щиро дякуємо Вам за всі Ваші численні добрі депутатські справи для людей, дітей, місцевих громад та всієї Валківщини, за вагомий особистий внесок у соціальний і економічний розвиток району!

Харківщина гідно оцінила Ваш внесок у соціально-економічний розвиток регіону, присвоївши Вам звання Почесний громадянин Харківської області! Не зважаючи на важливість державних справ і діяльність у Верховній Раді України, Ви ніколи не забуваєте про рідну землю і рідний край, тому часто буваєте у селах, селищах району, у місті Валки, допомагаючи вирішувати питання місцевого значення, оперативно реагуючи на звернення людей, сприяєте дієво у лікуванні громадян на базі провідних Харківських закладів охорони здоров’я, якісному медичному обстеженню та забезпеченню ліками мешканців району. Тому нехай добро і тепло, віддані людям, вернуться до Вас сторицею! А Ваше піклування про майбутнє нашої держави, про вихованців дитсадків і учнів закладів освіти є постійним напрямком Вашої депутатської роботи, направленим на перспективу, відродження і розвиток села, району, регіону.

Тож нехай Вас ніколи не залишають віра та надія і кожен день приносить радість спілкування, розуміння потрібності людям, друзям, родині, державі. Нехай якнайшвидше збудуться всі добрі побажання, які в ці дні лунатимуть на Вашу адресу, а всі Ваші найсміливіші задуми та мрії стануть реальністю. Нехай милостивий Господь наділяє Вас і Вашу родину многими літами і усіма своїми земними щедротами, благословляє всі Ваші добрі починання та допомагає у їх здійсненні заради розквіту української державності!

З повагою, шаною та щирою вдячністю,
Валківська районна рада
та місцеве самоврядування Валківщини