Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Щедрий вечір у голови районної ради

13.01.2017

На гостини до голови районної ради Віталія Оноші та колективу ради сьогодні завітали святково вбрані вихованці міських дошкільних навчальних закладів «Берізка» та «Веселка» разом зі своїми вихователями. В залі пленарних засідань лунали щедрівки та новорічні побажання, малеча показала свої таланти, знання українських традицій, новорічних щедрівок та пісень. Віталій Петрович подякував дітям за візит, щирі побажання та створення святкового настрою і подарував солодощі від районної ради…


Дякуємо завідуючим дошкільних навчальних закладів, музичним керівникам та вихователям дитсадків за виховання дошкільнят у кращих традиціях українського народу, формування усвідомленого ставлення дітей до святкових обрядів і традицій свого народу. Адже національна культурна спадщина, народні традиції завжди були і залишаються невичерпним джерелом духовних цінностей.

Привітати районну раду із щедрим вечором завітали також і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості разом із керівником закладу позашкільної освіти. Гості заспівали осучаснених щедрівок у власному музичному супроводі, привітали голову та працівників ради з новорічними святами і отримали солодкі подарунки від голови ради Віталія Оноші.