Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  У Валківському ліцеї ім. Олександра Масельського були проведені військово-спортивні змагання

10.02.2017

В рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану 11.02.2017 року у Валківському ліцеї ім. Олександра Масельського були проведені військово-спортивні змагання серед учнів 9, 11 класів.
Голова районної ради Оноша В.П. привітав учасників змагань та подякував присутнім воїнам-афганцям за військову звитягу, виконання громадського обовязку та честь, мужність і героїзм, виявлені у бойових діях на території іншої держави...


Юнаки-старшокласники продемонстрували стройову підготовку, вміння розбирати та збирати автомат Калашникова. Серед учнів 9 класів були проведені спортивні змагання.

На захід були запрошені члени Валківської районної спілки ветеранів Афганістану та учасники локальних війн на чолі з головою спілки Миколою Смірновим, військовий комісар Валківського РВК Олександр Сіренко.

Усіх присутніх привітали голова Валківської райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова Валківської районної ради Віталій Оноша, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, директор ліцею Віра Грєхова...