Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківщина отримала подарунок від Конгресу українців Канади

15.02.2017

Валківщина отримала у своє розпорядження унікальний транспортний засіб – сучасний реанімобіль для перевезення тяжких хворих. Це подарунок від української діаспори в Канаді, який передав КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Автомобіль «швидкої допомоги» урочисто передали медикам представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області — голова правління Фонду Євген ШАПОВАЛ та президент компании Agrogeneration (Агродженерейшн), член Наглядової ради Фонду Джон ШМОРГУН. Взяли участь в урочистостях і керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша, головний лікар КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Богдан Носатов, медичні працівники…


Головний лікар КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня» Богдан Носатов, дякуючи за переданий подарунок, зауважив, що автомобіль надзвичайно комфортабельний. Завдяки цьому транспорту можна реально врятувати людині життя.

Також під час заходу «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області», в особі Голови Правління Євгена Шаповала, та Комунальний заклад охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня», в особі головного лікаря Богдана Носатова, підписали меморандум щодо подальшої співпраці. Зокрема, Фонд буде допомагати з утриманням спецавтомобілю – купуватиме розхідні матеріали, медикаменти, паливо. Крім того, продовжиться реалізація благодійної програми, в рамках якої у населених пунктах Валківського району будуть проводитися безкоштовні медогляди населення. Також очільники Фонду отримали від керівництва району подяки за надану допомогу та небайдужість до проблем Валківщини.