Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ЗАВТРА У РАЙОНІ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН
ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТАЦІЇ для участі громад
в обласному конкурсі міні-проектів
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2017 !


16.02.2017

Саме в руслі такої тематики сьогодні о 10.00 годині зібралися керівники району Оноша В.П., Войтенко В.І., Яцина Ю.Д., Жидков К.С., Осадча Н.М. щоб підсумувати і проаналізувати всю проведену місцевими радами підготовчу роботу щодо розробки міні-проектів розвитку териториріальних громад, подання необхідного пакету документації з чітким дотриманням вимог Положення обласного конкурсу.
Колегіально сформовано ряд пріоритених завдань щодо покращення якості міні-проектів та проектних заявок, визначено напрямки підтримки ряду громадських ініціатив за рахунок співфінансування з районного бюджету у цьому році...


Станом на сьогодні у Валківському районі в стадії розробки і завершення проектних робіт перебувають 42 міні-проекти.

26 проектних заявок на обласний конкурс РАЗОМ У МАЙБУТНЄ планується подати із Валківської міської громади, 1 - із Старомерчицької селищної, 11 - із сільських громад та 6 за підтримки і співфінансування із районного бюджету.

Окрему увагу займає міні-проект НАДІЙНІ ВОДОГОНИ - КРОК ДО ОБЄДНАННЯ ГРОМАД, де дольову участь у співфінансуванні планують взяти Валківська міська, Старомерчицька селищна, Новомерчицька сільська та Фонд соціального розвитку Харківської області у якості партнера. Цей міні-проект розроблено в рамках співробітництва місцевих територіальних громад.

За трьома номінаціями згідно Положення 42 міні-проекти розподілились наступним чином:
Енергозбереження - 20 міні-проектів,
Добробут громад - 19 міні-проектів,
Чисте довкілля - 3 міні-проекти.

Керівництво району звертається до всіх ініціативних груп, керівників міні-проектів, сільських, селищних, міського голів активізуватися в ці дня і оперативно завершити весь намічений комплекс підготовчих заходів щодо участі місцевих громад у популярному обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ.

Завтра у друкованому вигляді прохання всі напрацьовані 42 міні-проекти та відповідні пакети документації (12 документів) в установленому порядку здати у районну раду.
За вихідні дні всі проектні заявки будуть ретельно вивчені, опрацьовані і на наступному тижні організано доставлені до обласного Конкурсного комітету для розгляду по суті вже на обласному рівні.