Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ВАЛКІВСЬКА МАСЛЯНА

18.02.2017

Проводжаючи довгу холодну Зиму та зустрічаючи таку довгоочікувану Весну, валківчани сьогодні весело та смачно відзначили народне свято Масляної. 18 команд-учасників змагалися у конкурсах на кращі вареники та млинці і намагалися якнайкраще презентувати свої намети веселими віршами, народними піснями та дотепними частівками. Різноманітними смаколиками журі та гостей свята пригощали районна, міська, селищні та сільські ради, райдержадміністрація, центральна районна лікарня та центр первинної медико-санітарної допомоги, відділ освіти та районний територіальний центр соціальної допомоги…


Деякі місцеві ради для участі у святкуванні об’єднали свої зусилля. Так спільними командами виступили Ков’язька селищна рада разом із Перекіпською та Баранівською сільськими радами, а Костівська сільська рада об’єдналася із Гонтовоярською.

Всі, хто завітав сьогодні на Центральну площу міста – і дорослі, і діти - знайшли собі забаву за смаком. Адже на площі цього дня веселих забав було безліч – тут і ярмаркували, і проводили майстер-класи, була розгорнута виставка виробів народних умільців, для малечі працювали каруселі, проводилися конкурси та змагання, а кучугури снігу стали ще одною веселою забавою для дітвори, яка влаштувала собі катання з гори.

На запрошення організаторів свята своєю продукцією торгували сільгосппідприємства, ТМ «Мяснова», Валківський молокозавод, Шарівське виробниче підприємство та інші.

Всі, хто сьогодні взяв участь у святкуванні Валківської Масляної, відпочили та повеселилися від душі. А концертну програму та конкурси для валківчан організували фахівці та самодіяльні колективи Районного народного дому «Іскра».