Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  26 лютого виконується 30 років з дня заснування Валківської районної організації ветеранів

22.02.2017

30 років тому у 1987 році в районі розпочала свою діяльність Валківська районна організація ветеранів. З цієї святкової нагоди сьогодні у районному комунальному закладі «Валківський краєзнавчий музей» на святкування 30-річного ювілею зібрались члени районної організації ветеранів – учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, ветерани праці, ветерани військової служби та силових структур на чолі з головою районної організації ветеранів Валентиною Клочко…


В святкових урочистостях взяли участь почесні гості – голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, які щиро вітали ветеранів з 30-ю річницею діяльності організації, яка протягом всіх цих років завжди брала активну участь у суспільно-політичному житті району, сприяла патріотичному вихованню молоді, волонтерському руху в районі, підтримувала та надавала необхідну допомогу ветеранам війни та праці, докладає чималих зусиль для увічнення пам’яті загиблих воїнів. Протягом цих років районна влада завжди підтримувала ветеранську організацію, в тому числі виділяючи кошти з районного бюджету на забезпечення статутної діяльності громадської організації.

Сьогодні ветеранська організація району складається із первинних ветеранських організацій, де головами обрані авторитетні ветерани. Майже при кожній ветеранській організації діють гуртки художньої самодіяльності. Тож ветерани району намагаються йти в ногу із сьогоднішнім днем, ведуть активний спосіб життя, беруть участь у громадській діяльності.

За вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення ветеранського руху, цілеспрямовану роботу з соціального захисту ветеранів війни та праці, активну життєву позицію, толерантність, людяність та порядність, сприяння розвитку волонтерського руху, ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування і державної влади та з нагоди 30-ї річниці з дня заснування Валківська районна організація ветеранів була відзначена спільною Почесною грамотою Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації.

Цього дня для ювілярів прозвучало багато слів вдячності, вітань та побажань міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання. З нагоди свята співробітники краєзнавчого музею провели оглядову екскурсію для ветеранів, ознайомили із експозиціями, після чого відбувся святковий концерт за участю гуртків художньої самодіяльності.