Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  42 міні-проекти розвитку територіальних громад Валківського району будуть подані на обласний конкурс «Разом в майбутнє - 2017»

22.02.2017

Валківською районною радою завершено прийом розроблених ініціативними групами міні-проектів розвитку територіальних громад. Всі проектні заявки та пакети необхідних документів опрацьовані та пройшли ретельну перевірку в районній раді і сьогодні будуть організовано передані до секретаріату Конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Найбільше поданих проектів направлено на підвищення енергозаощадження, а саме 20 міні-проектів братимуть участь у конкурсі в номінації «Енергоефективність та енергозбереження». В номінації «Добробут громад» подано 19 міні-проектів, ще 3 – в номінації «Чисте довкілля»…


Співфінансування 6 проектів передбачено за рахунок районного бюджету, співфінансування інших 37 проектів погоджено із місцевими радами (26 – з міського бюджету, 1 – із селищного і 11 – із сільських бюджетів).

Ще один міні-проект розроблений в рамках співробітництва трьох територіальних громад у сфері житлово-комунального господарства (водопостачання).

Валківська районна рада дякує всім конкурсантам за ініціативу та участь у конкурсі. Бажаємо перемоги та успішної реалізації запланованих заходів, направлених на розвиток місцевих територіальних громад Валківщини.