Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Перший етап районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса»

10.03.2017

На відзначення річниці з дня народження світоча української нації Тараса Шевченка 9 березня у Валківській центральній районній дитячій бібліотеці пройшов перший етап районного конкурсу читців «Іду душею до Тараса». В ньому взяли участь учні ліцею та ЗОШ І-ІІІ ст. нашого міста. Прозвучали кращі зразки творів Великого Кобзаря. У двох вікових номінаціях змагалося більше 30 шанувальників палкого слова прославленого поета.

Переможцями І вікової номінації (1-6 класи) стали: учень 3 класу ліцею Штанько Владислав – ІІІ місце, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Губська Яна – ІІ місце, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Козаченко Аніта – І місце…


Переможцями І вікової номінації (1-6 класи) стали: учень 3 класу ліцею Штанько Владислав – ІІІ місце, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Губська Яна – ІІ місце, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. Козаченко Аніта – І місце… У ІІ віковій номінації (7-11 класи) першість вибороли ліцеїсти: учениця 7 класу Клочко Марія – ІІІ місце, учень 9 класу Шевченко Денис – ІІ місце та учениця 8 класу Дубовик Поліна – І місце.

Всі переможці окрім грамот та подарунків отримали право представити наше місто на районному етапі конкурсу.

Вшанували Великого Кобзаря і вихованці ДНЗ «Берізка», які прийшли до дитячої бібліотеки на перегляд виставки «Є у Шевченка дата народження, дати смерті в Шевченка нема». Малята не лише поповнили свої знання про поезію, про Т.Г. Шевченка, а й познайомилися з роботою бібліотеки і подарували її співробітникам пісню про Україну.