Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


13.03.2017

Під час чергової апаратної наради райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші та керівників органів місцевого самоврядування району було розглянуто наступні питання: …


Про підготовку лісового господарства району до роботи у пожежонебезпечний період інформував ГОЙДЕНКО Роман Васильович, лісничий Валківського лісництва.

Про спалювання сухої трави та про заходи щодо безпечного перебування людей на льоду інформував КРЕЩУК Олександр Олександрович, начальник Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Про якість питної води інформувала ХОЛОД Світлана Вікторівна, в.о. завідувача Валківської районної лабораторії відділу Нововодолазької міжміської районної філії державної установи «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Про підготовку до проведення у Валківському районі всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» інформував НЕСТЕРЕНКО Віктор Якович, завідувач сектору житлово-комунального господарства відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації.