Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо вихованців Валківської школи мистецтв з виступами на великій сцені та бажаємо подальших творчих злетів!

22.03.2017

На протязі року учні Валківської школи мистецтв брали участь в циклі концертів «Звучать народні інструменти», який проходив в м. Харкові в залі Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського.

6 листопада 2016 року стартував проект обласного центру “Звучать народні інструменти”. В першому концерті брала участь учениця Валківської школи мистецтв Митряхіна Богдана (викладач Мушеманська Ю.В., концертмейстер Собко А.О.). Учні і викладачі шкіл естетичного виховання області і міста Харкова з любов’ю і шаною розповіли музикою про найулюбленіший інструмент країни — БАНДУРУ. Бандура належить до найстародавніших інструментів українського народу. Саме від наших предків отримали ми у спадок неповторний музичний інструмент…


19 лютого 2017 року відбувся четвертий концерт учнів та викладачів шкіл естетичного виховання Харківщини з циклу “Звучать народні інструменти”. В цьому концерті приймав участь ще один учень школи Гаман Сергій (викладач Шиков М.Ю.). Серед музичних інструментів, що здатні піднести дух людини і збагатити його, класична гітара посідає важливе місце. І це не випадково, як зазначає з цього приводу відомий французький музикознавець Е. Шарнассе, вже у XVI –XVII століттях у Європі гітарою захоплювалися і королі, і галантні аристократи, і ченці, і селяни-простолюдини. Гітара своїм «інтимним» звучанням здатна створювати атмосферу душевної гармонії і рівноваги, «філософської тиші», настрій на сприйняття прекрасного.

19 березня 2017 року пройшов заключний, шостий концерт циклу «Звучать народні інструменти», в якому брав участь вихованець музичного відділення Валківської дитячої школи мистецтв Балабан Богдан (викладач Сургаєнко Є.О.). Мистецтво гри на баяні та акордеоні посідає вагоме місце в українській музичній культурі. Свідченням цього є високий рівень виконавської майстерності вітчизняних акордеоністів, баяністів, активізація композиторської творчості для цих музичних інструментів, використання їх у різних сферах музичної практики.

Вітаємо учнів школи з виступами на великій сцені та бажаємо подальших творчих злетів!